Usługi magazynowe

Przechowywanie przedmiotów w odpowiednio przygotowanych miejscach jest jedną z najistotniejszych części rynku, szczególnie mają na uwadze takie rzeczy jak nierównomierna konsumpcja. Nasza firma oferujemy Państwu kompleksowe składowanie towarów (również ładunków ponadgabarytowych) w doskonale przystosowanych do tego warunkach.

Magazynowanie krótko- i długoterminowe

Czasowe gromadzenie towarów zależy od ich specyfiki, w zależności od tego co Państwo sprzedają zorganizowane zostaną specjalne plany i rozmieszczenia Państwa przedmiotów.

Magazynowanie krótkoterminowe wynosi zazwyczaj do 30 dni, w takim przypadku pełna logistyka jest perfekcyjnie zorganizowana tak, aby nie przerywać łańcuch dostaw i równomiernie dystrybuować krótko przechowywane towary.

W przypadku systemu długoterminowego czas składowanie towarów wynosi dłużej niż miesiąc, tego typu przechowywanie jest przydatne w czasie niepewnej konsumpcji spowodowanej różnymi sytuacji w kraju i na świecie. Ten tym przechowywania zalecamy w przypadku, gdy tak naprawdę nie mają Państwo pewności, kiedy Klient zdecyduje się zakupić daną rzecz.

Wynajem magazynów

Proponujemy Państwu wynajem powierzchni otwartych i zamkniętych w dwóch miejscowościach, w dogodnej lokalizacji blisko Katowic – Rybniku oraz Siemianowicach Śląskich.

Posiadamy również magazyn wielkogabarytowy, przeznaczony na specjalistyczne ładunki (nawet do 25 ton). Składowanie towarów z naszą pomocą obejmuje również raportowanie oraz monitorowanie aktualnego stanu Państwa produktów.

Zachęcamy do kontaktu w przypadku pytań dotyczących wynajmu - chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapewniamy odpowiednie miejsce do składowanie dla ładunków ponadgabarytowych i wiele innych usług logistycznych.

Kadam Business Park | ul. Plebiscytowa 3, 41-100 Siemianowice Śląskie, woj. śląskie | tel: 608 593 363 | email: spedycja@kadam.com.pl | NIP: 6422553919